Apie

„Domino” teatras – tai pirmasis profesionalus komedijos teatras Lietuvoje, veiklą pradėjęs 2007 metų kovą. „Laukinė moteris“ buvo pirmasis „Domino“ teatro spektaklis, iš esmės pakeitęs teatro komedijos sąvoką ir atvertęs naują komedijos teatro istorijos puslapį Lietuvoje.

„Domino“ teatro repertuaras pasižymi įvairiausio žanro spektakliais – nuo miuziklo ir dramos iki muzikinės pasakos ir interaktyvaus šou. Visgi, didžiąją dalį repertuaro sudaro įvairaus komedijos žanro spektakliai: įtempto siužeto detektyvinės komedijos, filosofinės lyrinės komedijos, lengvos romantinės ir situacijų komedijos.

Šiuolaikiškus ir aktualius spektaklius statantis „Domino“ teatras šiuo metu rodo 24 spektaklius ir yra daugiausiai po Lietuvą keliaujantis profesionalus teatras, parodantis daugiau negu 600 spektaklių per metus.

Teatras bendradarbiauja su 13 Lietuvos ir užsienio teatro režisierių, kurių statytuose spektakliuose vaidina 77 profesionalūs aktoriai.  „Domino“ teatro filialai veikia Latvijoje ir Rusijoje. Teatras yra asociacijos „Mentor Lietuva“ narys ir aktyviai dalyvauja įvairiose socialinėse ir kultūrinėse iniciatyvose.  

„Domino" teatro salės planas Vilniuje:

« Grįžti į pagrindinį