Kontaktai

"DOMINO" TEATRAS
Savanorių pr. 7, Vilnius (k.t. "Forum Cinemas Vingis")
tel. (administracija) 8 5 219 4352
info@dominoteatras.lt
skype: domino.teatras

Pietų pertrauka: nuo 12 iki 13 val.

 

Bilietus galite įsigyti visose BILIETAI LT kasose bei internetu
www.bilietai.lt.

Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami.

Informacijos ir rezervacijos tel. 1588.

Dėl bilietų grupėms (10 ir daugiau bilietų), rašykite el. paštu info@dominoteatras.lt arba kreipkitės tel. 8 5 219 4352. Grupėms yra taikomos nuolaidos. Nuolaidos netaikomos į spektaklius, pažymėtus ženklu "Premjera".

"Domino" teatro kasos darbo laikas:

I - VII  nuo 11 iki 19 val. 
Pietų pertrauka: nuo 14 iki 15 val.

Teatro kasos tel. nr.: +370 656 86383.
Teatras pasilieka teisę keisti repertuarą.

 

Teatro vadovas
Egidijus Baranauskas

egidijus@dominoteatras.lt
 
 
Veiklos vadovė
Rūta Špakauskaitė 
ruta@dominoteatras.lt
 
Repertuaro vadovė
Odeta Stankevičiūtė 
 odeta@dominoteatras.lt
 
Komunikacijos ir ryšių su visuomene skyriaus vadovė
Augustina Prekerytė

augustina@dominoteatras.lt
 
Reklamos vadybininkė
Silvija Turauskaitė
silvija@dominoteatras.lt
reklama@dominoteatras.lt
   
Prodiuseris
Simonas Kareckas
simonas@dominoteatras.lt 
   
Techninės dalies vadybininkas
Giedrius Kriūnas
giedrius@dominoteatras.lt
   
Ūkinės dalies vadybininkas
Andrius Kazlauskas
andrius@dominoteatras.lt