Aktoriai

Algis Ramanauskas

Gimimo data
1970 m. lapkričio 27 d.

Lietuvių pramogų verslo veikėjas, TV laidų vedėjas, aktorius, Vilniaus miesto politinis bei visuomenės veikėjas.

Dar nepradėjus Lietuvoje veikti komerciniams televizijos kanalams, A.Ramanauskas su kolega Rimu Šapausku sukūrė juodojo humoro projektą „Radioshow", kuris pirma transliuotas radijo eteryje, 1995 m. persikėlė į LNK televiziją. Transliavimo pobūdis buvo nepastovus, todėl ne kartą būdavo keičiama transliuojanti televizija ir radijas. Nuo 2005 metų „Radioshow" buvo transliuojama radijo stotyje "Vox Maris".

Dirbo keliuose televizijos kanaluose, sukūrė daug įvairių personažų, prisidėjo prie laidų kūrimo, vedė ne vieną TV projektą.

1989 m. kartu su Dariumi Karveliu įkūrė muzikos grupę „Svastikos Sukitės Greitai“ (dar žinomą kaip SSG), kurioje vienu metu dainavo ir V.Riaubiškytė. 1995 m. išleido studijinį albumą „Radioshow“. Vėliau ilgą laiką buvusi neaktyvi, grupė atgimė 2008 m., vokalistu pasikvietus buvusį kapelos "Ventukai" narį Dovydą Kumpikevičių. 2009 m. išleido albumą „Gyvai“. Garsesnės grupės dainos – „Atbėgo Kariūnai, Sušaudė Brazauską“, „Mano Katė Mėgsta Šaudyt“ ir kt. Atlieka ne tik savos kūrybos, bet ir Joy Division, Frank Sinatra ir Steely Dan koverius.

Portale www.ctv. lt atliko daug juodojo humoro personažų.

Sukūrė vaidmenis: estų komedijoje „Made in Estonia“, AXX demonstruotuose E.Vėlyvio filmuose „Matvaju" bei „Mazgas", taip pat "Zero", Kęsto Gudavičiaus „Keturios susikertančios tiesės“, Vyto Dambrausko filme „Painiava".

2010 m. pasirodė grupės InCulto eurovizinės dainos „Eastern European Funk“ vaizdo klipe.

Vaidmenys „Domino“ teatre
„Loto“ - Jaunuolis
„Testosteronas“ - Vabalas
„Sex guru“ - Sex Guru

« Grįžti į pagrindinį