Naujienos

2016 m. gruodžio 21 d.

Žinomi aktoriai prakalbo apie neištikimybę: ar santuokoje gali būti paslapčių?

Kiekviena moteris privalo išlikti paslaptinga – taip teigia dauguma santykių ekspertų. Retas vyras gali būti ištikimas – taip byloja statistika. Ką apie meilę, santuoką, ištikimybę ir paslaptis tarp dviejų žmonių galvoja žinomi profesionalaus komedijos teatro „Domino“ aktoriai?

Plačiau...

2016 m. gruodžio 20 d.

Prasideda šventinė „48 valandų“ akcija

Nekantriai laukta „48 valandų“ akcija – tai vienintelė ir paskutinė proga šiuo šventiniu laikotarpiu įsigyti bilietus į geriausius profesionalaus komedijos teatro „Domino“ spektaklius net iki 30 proc. pigiau. Akcija prasideda gruodžio 20 d. 9 val. ryto ir tęsis iki gruodžio 22 d. 9 val. ryto. Bilietai į „Domino“ teatro spektaklius – tai nuostabiausia dovana sau ir artimiausiems žmonėms šv. Kalėdų proga!

Plačiau...

2016 m. gruodžio 18 d.

Prie altoriaus žengė aktoriai Edita Užaitė ir Nerijus Gadliauskas

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ aktoriai Edita Užaitė ir Nerijus Gadliauskas su jauduliu žvelgia vienas kitam į akis, išgirdę griežtą kunigo klausimą: „Ar yra prieštaraujančių šiai santuokai?“. Edita prikanda lūpą, leisdama suprasti, kad ji nėra tikra dėl šios santuokos – ji slepia didelę paslaptį, kurią netrukus atskleis savo mylimajam.

Plačiau...