Spektakliai

„Bus sunku...“

Komedija

Autorius: Jean Isler
Režisierius: Adolfas Večerskis
Dailininkas: Wojtek Stefaniak
Kostiumų dailininkas: Wanda Kowalska

Vaidina:
Eduardas - Saulius Siparis, Sakalas Uždavinys
Marion - Inga Valinskienė, Ramunė Kurienė
Markas - Sakalas Uždavinys, Rimantas Giedraitis
Sara - Justė Zinkevičiūtė
Džiulija - Raminta Verseckaitė

Pirkti bilietus

Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis

Ši tradicinė situacijų komedija - mėgstamiausia tarp režisieriaus Adolfo Večerskio ir scenos divos Ingos Valinskienės ištikimų gerbėjų.

Premjera

2013 03 15

Trukmė

2:30

Pertrauka

Yra

Rekomenduojamas amžius

Nuo 16 m.

Ar spektaklyje rūkoma

Ne

Ar vaikai įleidžiami

Ne

Domino teatras pristato neįtikėtinų  intrigų kupiną premjerą - komediją „Bus sunku...“. Adolfo Večerskio režisuotas ir iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks nei vieno abejingo. Spektaklyje vaidina Inga Valinskienė, Saulius Siparis, Ramunė Kurienė, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Jam – 50, jai – 25, buvusi žmona beldžia į duris, o vonioje elektrikas iš Kaukazo. Bus sunku...
Jų dukrai - 25, o ji į namus parveda draugą, kuriam... 50. Bus sunku…

Į šeštą dešimtį įkopusio dėstytojo Eduardo jausmai dvidešimtmetei studentei Sarai sukelia nenuspėjamų veiksmų grandinę. Vyras nori nutraukti ateities neturinčius santykius, tačiau pasirodo tai nėra tokia lengva užduotis, kai netikėtai į svečius užsuka buvusi žmona Marion norėdama pranešti apie užsimezgusius rimtus santykius su gerokai jaunesniu vyru. Dar vieną smūgį smogia jųdviejų dukrą Džiulija pareiškusi, kad yra įsimylėjus daug vyresnį vyrą. Jau nekalbant apie tai, kad rimtį trikdo Eduardo vonioje triukšmaujantis imigrantas elektrikas iš Kaukazo. Ir viskas dar tik prasideda. Bus sunku...

Žiūrovai scenoje pamatys persipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus. Į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis.

Komedija „Bus sunku...“ yra tiesiog persisunkusi prancūziškos painiavos ir subtilaus humoro. Puiki aktorių komanda, pretenzingi charakteriai ir intriguojantis siužetas – tai, kas neabejotinai neleis pamiršti spektaklio ir paskatins ieškoti turinio atitikmenų kiekvieno iš mūsų aplinkoje.

„Oi liūdna bus man. Buvo namuose dainininkė, buvo televizijos artistė. O dabar dar ir aktorė. Tad įtariu, kad bus sunku...“, -  šou pasaulio atstovas Arūnas Valinskas.

„Vienas geriausių kada nors matytų spektaklių. Ir labai nustebau, kaip gerai Inga vaidina. Buvau maloniai nustebinta“, - dainininkė Ineta Puzaraitė.

„Pjesė yra labai gerai parašyta. Labai patiko Ingos Valinskienės darbas. Nes iš tiesų vaidyba nėra tokia dažna veikla jai, kaip kitiems“, - šou pasaulio atstovas Algis Ramanauskas.

« Grįžti į pagrindinį