2 SMEGENŲ ISTORIJA

Vaidina

Interaktyvus šou

„Kalbėsime apie tai, kaip gyventi santuokoje ir nieko nenudobti“

Kodėl moterys nori tuoktis, o vyrams gerai ir taip? Kodėl vyrai vienu metu gali daryti tik vieną darbą, o moterys tiesiog džiūsta akyse be trijų skirtingų veiklų iškart? Kodėl vyrams svarbu tik veiksmas ir pasekmė, o moterims dar ir visos aplinkybės: kaip, kodėl, kodėl ne?

Visiems šiems klausimams atsakymai yra. Interaktyvi komedija „2 smegenų istorija“, paremta itin populiaraus JAV santuokos konsultanto Marko Gangoro (Mark Gungor) per daugybę praktikos metų surinkta medžiaga, – nepaprastai šmaikšti iliustracija tų skirtumų, kurie neabejotinai kiekvieną dieną ramybės neduoda daugybei porų.

Vieno vyro ir vienos moters dialogas atskleis, kur vyrai mėgsta pasislėpti nuo savo žmonų, kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko nori, o svarbiausia, kodėl meilės problemos dažniausiai slypi ne širdyje, o galvoje.

Pasinaudojant neišsemiamomis šiuolaikinių technologijų galimybėmis sukurta scenografija šią interaktyvią komediją paverčia neabejotinai moderniausiu kūriniu Lietuvos teatro scenoje, leidžiančiu žiūrovui pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį.

 • Kam skirtas
  Ypač tinka vienas kitą graužiančioms ir kažkodėl metų metus vis dar drauge „kenčiančioms“ poroms :) Be to, neišvengiamai atvers akis viengungiams, vis dar laukiantiems to vienintelio
 • Premjera
  2015 m. spalio 8 d.
 • Trukmė
  2 val.
 • Pertrauka
  Yra
 • Rekomenduojamas amžius
  N-16
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Ne
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
Video
Sakalas Uždavinys
Sakalas
Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė
Lina
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser