APIE TEATRĄ

Sveikiname kokybiško laisvalaikio teatre DOMINO! Čia geras emocijas kuriame kasdien ir pažadame Jums ne tik jas, bet ir draugišką atmosferą bei profesionalią pramogą. Kartu su moderniu požiūriu, tai yra mūsų vertybės, kuriomis grindžiame kasdienę savo veiklą.

13 metų esame pirmasis ir vienintelis profesionalus komedijos teatras šalyje. Šiuo metu mūsų kūrybinę trupę sudaro 80 profesionalių aktorių ir plati tarptautinė režisierių komanda.

Kokybišką laisvalaikį vertinantiems teatro žiūrovams kiekvieną sezoną pristatome naujausias populiarias komedijas, spektaklius ir šou vaikams bei visai šeimai, išskirtinius muzikinius pasirodymus. Didžiuojamės projektais, kuriuos per savo veiklos istoriją pristatėme Lietuvos publikai: legendinę lakūnų Dariaus ir Girėno istoriją pasakojančiu miuziklu „Lituanica“, daugiau nei 10 metų rodomu kultiniu spektakliu „Striptizo ereliai“, legendiniu miuziklu „Paryžiaus katedra“, įspūdingais šou vaikams „Maša ir Lokys“ ir daugeliu kitų.

DOMINO! – geros emocijos kasdien.

TEATRO ISTORIJA

Pirmojo Lietuvoje profesionalaus komedijos teatro DOMINO! istorija prasidėjo 2007 metais. Žiūrovams pristatyta pagal Sigito Parulskio pjesę sukurta komedija „Laukinė moteris“ tuomet sujudino Lietuvos teatro pasaulį. Stulbinančio populiarumo sulaukęs spektaklis iš esmės atnaujino teatro komedijos sampratą, nuo rimtojo meno ją išplėsdamas iki išskirtinės pramogos.

DOMINO! tapo pirmuoju profesionaliu komedijos teatru, atstovaujančiu vakarietiškąją pramoginio teatro mokyklą. Būtent šis bruožas nulėmė teatro veiklos kryptį – kurti laiko, žiūrovų ir kritikų pripažintas, visame pasaulyje pamėgtas komedijas, atstovaujant geriausias pramoginio teatro tradicijas.

Laikui bėgant, DOMINO! veikla augo: komedijos spektaklius teatro repertuare papildė garsūs miuziklai, šou, išskirtiniai pasirodymai vaikams. Žingsnis po žingsnio DOMINO! išaugo komedijos teatro rūbą. 2019 m. atnaujinęs savo strategiją ir prekės ženklą, teatras šiandien žengia kokybiško laisvalaikio teatro visai šeimai vizijos keliu.

Plačiau

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Tikime, kad kiekvienas – tiek fizinis, tiek juridinis asmuo – esame atsakingas už tai, ar mūsų visuomenėje gera, saugu ir prasminga gyventi. Todėl nuolat prisidedame prie socialinės gerovės kūrimo Lietuvoje.

Esame asociacijos „Mentor Lietuva“ narys, vykdančios mentorystės, alkoholio ir tabako prevencines programas Lietuvos mokyklose, skatinančios paauglių sveiką gyvenimo būdą, savimonę ir kritinį mąstymą.

Mūsų programa „Juokas gydo“ skirta paremti Onkopsichologijos ir komunikacijos centro savanorišką veiklą, gelbstint onkologiniams ligoniams. Prie šios paramos, perkant bilietą į komediją „Bučiuoju, Oskaras“, prisideda visi „Domino“ teatro lankytojai: nuo kiekvieno bilieto į šį spektaklį  1,5 euro skiriama centro veiklai.

Teikiame paramą studentų kultūrinėms iniciatyvoms, socialinę atskirtį jaučiančioms bendruomenėms, neįgaliesiems. Dėl galimybių paramą suteikti ir Jūsų organizacijai, prašom kreiptis adresu ofisas@dominoteatras.lt.

Plačiau

TEATRO SALĖJE

Teatro salės durys atidaromos likus maždaug 20 minučių iki spektaklio pradžios. Į teatro salę eilės tvarka įleidžiami žiūrovai, turintys KAKAVA LT kasose arba internetu www.kakava.lt pirktus bilietus.

Atkreipiame dėmesį, kad į teatro salę neįleidžiami žiūrovai su gėrimais ir užkandžiais – ne dėl to, kad mums būtų gaila, bet tam, kad pašaliniai garsai neblaškytų aktorių, o Jums netrukdytų juoktis ir ploti.

Mielai prašom fotografuoti ir fotografuotis teatro salėje prieš spektaklį bei po jo, tačiau, gerbdami autorines teises, atkreipiame dėmesį, kad fotografuoti, filmuoti ar įrašinėti spektaklį yra griežtai draudžiama.

Ačiū už supratingumą!

Plačiau

TEATRO DRABUŽINĖ

Teatro drabužinė dirba vėsiuoju metų laiku ir saugo teatro lankytojų lauko drabužius spektaklio metu ir pusvalandį po spektaklio – praėjus 30 min. nuo spektaklio pabaigos, drabužinė yra uždaroma.

Labai prašome nepalikti drabužinėje svarbių ir brangių asmeninių daiktų, kadangi už jų saugumą garantuoti negalime. Taip pat drabužinė negali priimti skėčių, įvairių ryšulių ar lagaminų.

Palikus lauko drabužius drabužinėje, teatro lankytojams išduodamas drabužinės numerėlis – drabužiai lankytojams atiduodami tik pateikus išduotąjį numerėlį, tad labai prašome jį saugoti viešnagės teatre metu.

Plačiau

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMAS

Į teatrą atvykus automobiliu, jį pastatyti galima Vilniaus savivaldybės įrengtose parkavimo vietose (aplink teatrą galioja žalioji zona, kurioje rinkliava už automobilio stovėjimą renkama pirmadieniais-šeštadieniais 8-18 valandomis).

Automobilį taip pat galima pastatyti kino centro privačioje stovėjimo aikštelėje, už stovėjimą sumokant kino centro kasoje pagal jų nurodytus įkainius.

Plačiau

KAVA IR VAKARIENĖ

Jei į spektaklį atvykote anksčiau ir turite šiek tiek laiko, gardžios kavos ar arbatos Jums pasiūlys šalia teatro salės įsikūrusi „Čili pica“.

Romantiškai vakarienei ir spektaklio aptarimui rekomenduojame apsilankyti „Pizza Jazz“ restorane, adresu Savanorių pr. 16.

Plačiau

TEATRO PASLAPTYS

Teatras – tai vieta, kur stebuklai virsta realybe ir kur nėra nieko neįmanomo.

Per kiek laiko vyras gali virsti moterimi? Spektaklyje „Primadonos“ aktorius iš vyro moterimi pavirsta per 45 sekundes!! Žinoma, jis niekaip neapsieina be aprengėjos ir grimerės profesionalios pagalbos.

Spektaklyje „Prie dangaus vartų“ knygų lentyną puošia ne knygų tapetas, o kuo tikriausios knygos. O kaip kitaip aktorius galės išimti knygą iš lentynos ir pasirodymo metu perskaityti eilutę – kitą? Tiesa, vos kelios knygos yra „pilnavertės“ – iš visų kitų likę tik viršeliai… Antraip net ir galingiausi mūsų dekoratoriai turėtų nemažai vargo į gastroles visoje Lietuvoje vežioti tokią biblioteką.

Kaip scenoje bėga vandentiekio vanduo? Tam, kad spektaklyje „Žirklės“ iš kriauklės, o spektaklyje „Bus sunku“ duše bėgtų vanduo, į sceną tikrai neatvedame kanalizacijos. Tam, kad scenoje reikiamu metu bėgtų vanduo, naudojamas specialus pompos principu veikianti įrenginys, kurį dirbti priverčia užkulisiuose besislepiantys stiprieji mūsų dekoratoriai.

Kur po spektaklio dingsta scenoje naudotas maistas? Viskas, ko aktoriai nesukramsnoja spektakliuose „Apie ką kalba vyrai?“, „Žavios ir pavojingos“ ir kituose, labai pradžiugina visą mūsų techninę komandą, kuri į gastroles išvažiuoja anksčiausiai, grįžta vėliausiai, per metus nuvažiuoja dešimtis tūkstančių kilometrų per Lietuvą ir atlieka visą nematomą, bet labai svarbų darbą teatre – pastato dekoracijas, sušviečia dieną arba naktį, kuria garso efektus, priverčia verstis dūmus, o sniegą snigti.

Plačiau
How to enable JavaScript in your browser