2 VYRAI. 1 TIESA

Vaidina

Kitokia komedija

Šis monospektaklis ypatingas tuo, kad galės iš esmės pakeisti žiūrovo požiūrį į labai svarbius, žmogui gyvybiškai aktualius dalykus.

Žymusis Sakalas Uždavinys, vaidinsiantis Sakalą Uždavinį, arba populiarusis Juozas Gaižauskas, įkūnysiantis Juozą Gaižauską, iki ašarų juokingai žers išminties perlus apie meilę, šeimą, keliones, laivus ir lėktuvus, taksistus, traukinius, mamą, vaikystę, kūną, atmintį, troškimus ir begalę kitų dalykų. Aktoriai žada priversti teatro sceną suktis 360 laipsnių kampu. Ir tai dar ne viskas – į vaidinimą bus įtraukti ir patys komedijos žiūrovai! Komedija „2 vyrai. 1 tiesa“ – ypatingas ir unikalus projektas.

Pasak Sakalo Uždavinio, visi žmonės, dar prie ateidami į šią unikalią komediją, turėtų atsipalaiduoti, atlaisvinti kaklaraiščius ir prasisegti preciziškai susagstytus švarkus, nes, kartu su spektaklio aktoriumi, turės galimybę patirti seniai pamirštą arba dar niekada nejaustą nušvitimą, tokią teigiamų emocijų dozę ir tokį vidinį sukrėtimą, po kurio savo kasdienybę permąstys iš esmės.

„Maloniausias dalykas šiame labai svarbiame nušvitimo procese – ne kilogramais, o tonomis sveriama juoko dozė“, – šmaikštauja vienas iš monospektaklio aktorių S. Uždavinys, kuriuo tikrai neverta abejoti.

„Šis spektaklis yra specialiai subalansuotas visiems, stačia galva pasinėrusiems į kasdienybę – ir pragmatikams, ir darboholikams, ir filosofams, ir visiems kitiems, kurie geba vienu metu juoktis bei mąstyti. Galų gale, ruošiame neeilinį reginį, projekcijų ir efektų šou, kuris, esame tikri, nustebins ne vieną žiūrovą“, – teigia pakaitomis su Sakalu Uždaviniu monospektaklyje vaidinantis Juozas Gaižauskas.

Spektaklį režisavo Augustinas Gricius, visų trumpai vadinamas „Guga“. A. Gricius Lietuvos televizijos padangėje puikiai žinomas kaip kultinės humoro laidos „Dviračio šou“ režisierius. Taigi, didžiulis juoko užtaisas garantuotas, o abejingų tikrai neliks.

Spektaklio choreografu sutiko būti talentingasis Šarūnas Kirdeikis, choreografiją kuriantis įvairiems renginiams ir daugeliui televizijos projektų. Žiūrovai gali būti tikri scenoje išvysią netikėtą, įtraukiantį ir užburianti vaizdo, judesio bei smagaus šou derinį.

 • Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis
  Gyvenimo dėsnius ir žmogiškąją prigimtį suprasti trokštantiems bei juoko terapiją mėgstantiems žiūrovams
 • Premjera
  2010 m. spalio 7 d.
 • Trukmė
  1 val. 50 min.
 • Pertrauka
  Ne
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 16 m.
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Ne
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
Sakalas Uždavinys
Sakalas
Juozas Gaižauskas
Juozas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser