MANO ŽMONOS VYRAS

Vaidina

Nuotykių komedija

„Mano žmonos vyras“  – drąsi komedija apie painų meilės trikampį, netradicinę šeimą ir saldžias moters pinkles. Kiek žmonių reikia santuokai? Dviejų? Kiek vyrų aplink savo pirštą gali „apsukti“ guvi moteris? Du? O gal dar daugiau?

Vidutinio amžiaus vyras, ne vienerius metus puoselėjantis šeimą, staiga susipažįsta su kitu savo žmonos vyru! Pyktis, įniršis, neviltis yra tik pirmieji jausmai, kurie užplūsta amo netekusį vyriškį. Neįtikėtina, tačiau abu vyrai, išlenkę kelias taureles, tampa draugais. Visų nuostabai vyrai pasidalina savo asmeninėmis santuokų patirtimis. Itin intymūs klausimai ir labai atviri atsakymai apie jų seksualinius potyrius, galimybes ir nesėkmes. Jų žmona dirba traukinyje. Ar gali būti taip, kad abiejų šeimų seksualinis gyvenimas yra suderintas su traukinio tvarkaraščiu?

Pasidalinę paslaptimis, galiausiai vyrai nusprendžia, kad nebeturi laiko ieškoti kitų moterų ir reikia susitaikyti su esama padėtimi. Pasirodo, kad moteris turi dukrą, kurios tėvas yra miręs. Na bent jau vyrai taip manė… Abu, kaip tikri detektyvai, išsiaiškina, kad juos žmona apgaudinėja su savo dukters tėvu! Štai šito vyrai atleisti nebegali! Du vyrai ir judviejų žmona sprendžia komplikuotą situaciją, kaip gyventi toliau. Vyrai bando tapti nepriklausomais, laisvais, mėgina palikti savo žmoną. Tačiau vos po kelių žmonos pareiškimų abu puola jai po kojomis, griebia grindų šepetį, skuba gaminti vakarienę ir tikisi išsaugoti „idealią“ santuoką trise.

Moteris pavargusi po darbo dienos išeina į barą. Gera ilsėtis, kai namuose triūsia vyras. O kai namus puoselėja ir besąlygiškai myli du vyrai, poilsis tampa net du kartus malonesnis!

 

Juozas Gaižauskas
Krešė
Kostas Smoriginas
Krešė
Jolanta Dapkūnaitė
Dragica
Arūnas Sakalauskas
Žarkecas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser