PRIE DANGAUS VARTŲ

Vaidina

Nuotykių komedija

Reto grožio ir be galo jausminga istorija apie dvi šeimas. Džekas Kameronas – talentingas ir garsus rašytojas, bet, kaip kartais pasitaiko, yra šiek tiek pasipūtęs ir kandus, kurį pakęsti gali nedaugelis. Jo išmintinga ir kilni žmona Siuzė – visada šalia – net ir po mirties, kai už Džeko įžūlumą jų abiejų šventasis Petras neįleidžia pro dangaus vartus. Todėl Džeko ir Siuzės dvasios blaškosi tarp šio ir anapusinio pasaulio ir gerokai nuobodžiauja: vienintelė jų pramoga – vaidentis ir gąsdinti tuos, kurie drįsta apsigyventi jų buvusiame vasarnamyje.

Į namą atsikelia jauna, ką tik susituokusi pora – Saimonas ir Merė. Ieškodami kelio į šeimyninę santarvę, tarpusavio supratimą ir meilę, jie išgyvena virtinę komiškų, o taip pat ir skaudžių akimirkų. Ar jaunoji šeima išlaikys jiems siųstą išbandymą? Kaip Džekas ir Siuzė „prisidės“ prie poros tvirtumo ir santykių? Kodėl jų namuose atsiranda angelas sargas?

Britų autorės Pem Valentain (Pam Valentine) teatro pjesė, pirmą kartą parodyta Kanadoje 2010 m., vertinama dėl taiklaus humoro, ironiškų ir dviprasmiškų situacijų bei moralo: meilė niekada nemiršta ir nesibaigia.

 

 

 

 • Kam skirtas
  Įtraukiančių nuotykių ir tikros romantikos gerbėjams
 • Premjera
  2016 m. spalio 6 d.
 • Renginio trukmė
  2 val. (su pertrauka)
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 12 m.
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Ne
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
Video
Larisa Kalpokaitė
Angelas Sargas
Vitalija Mockevičiūtė
Angelas Sargas
Vaidotas Martinaitis
Džekas Kameronas
Gabija Jaraminaitė
Siuzė Kameron
Juozas Gaižauskas
Markas Vebsteris
Julius Žalakevičius
Markas Vebsteris
Eimutis Kvoščiauskas
Saimonas Vilis
Julius Žalakevičius
Saimonas Vilis
Justė Zinkevičiūtė
Merė Vilis
Jovita Balčiūnaitė
Merė Vilis
Dalia Brenciūtė
Marta Bradšou
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser