WHITE & BLACK

Vaidina

Premjera
Koncertas

Lietuvos padangėje gimsta unikalus projektas, kuriame klasikinė muzika susijungia su populiariąja ir virsta magišku muzikos ir šviesų šou!

THE BEATLES, QUEEN, MICHAEL JACKSON, ELVIS PRESLEY, U2, ELTON JOHN, STING, SCORPIONS, ROXETTE, BON JOVI, GEORGE MICHAEL, A-HA, THE EAGLES, GEORGE MICHAEL, GUNS N’ ROSES

Koncerte skambės šių ir kitų pasaulinio garso grupių populiariausi kūriniai, atliekami fortepijonu ir violončele. Magijos ir autentikos renginiui suteiks bei įsimintiną atmosferą kurs specialiai šiam šou parinkti apšvietimo bei lazerių efektai, kurie užburs ir nuneš jus į kerintį muzikos ir šviesų pasaulį. Pasirodymas, kuriame žiūrovai išgirs unikaliai aranžuotus gerai visiems žinomus kūrinius, nepaliks abejingo nė vieno.

Kūrinius fortepijonu atliks Darius Mažintas, o violončele – Deividas Dumčius.

Darius Mažintas – puikiai Lietuvos kultūros padangėje pažįstamas vardas ir veidas. Šiuolaikinis lietuvių pianistas bei kultūrinių ir edukacinių projektų iniciatorius, kurio interpretacijos pasižymi ypatingu subtilumu ir išskirtine ekspresija, įstojo į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, baigė B. Dvarionio muzikos mokyklą, Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, stažavosi Džiuzepės Verdžio konservatorijoje Milane, turi ne vieną reikšmingą apdovanojimą už savo kūrybinę veiklą.

„Paprastai populiariosios muzikos atlikėjai pasinaudoja klasikinės muzikos elementais tam, kad sustiprintų savo kūrinį. Aš pagalvojau, o kodėl gi nepadarius atvirkščiai? Mano interesas ir tikslas – dekonstruoti populiariosios muzikos kūrinius ir juos perkurti visiškai naujai, pritaikyti jiems klasikinį skambėjimą. Aš į gyvenimą žiūriu kaip į žaidimą, nenoriu būti pernelyg rimtas, visur visada ieškau emocijų, todėl tikiuosi, kad šis projektas bus įdomus ir man pačiam, ir visiems geros muzikos mylėtojams“, – sako D. Mažintas.

Deividas Dumčius – profesionalus violončelės atlikėjas ir pedagogas, tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai dalyvaujantis meistriškumo kursuose, koncertuojantis solo ir su ansambliais. D. Dumčius baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą bei Lietuvos muzikos ir teatro akademiją.

„Projekto idėja man patiko nuo pirmos akimirkos, nes violončelė ir fortepijonas – nuostabūs instrumentai, o jų derinys – fantastiškas! Savo vaikystę praleidau su kūriniais, kuriuos parinkome šiam pasirodymui, mano tėvai jų taip pat klausėsi, todėl, net neabejoju, ši muzika sukels sentimentų bet kokio amžiaus publikai“, – sako D. Dumčius.

WHITE & BLACK. The Magic of Piano – visiems geros muzikos ir kokybiško laisvalaikio mylėtojams!

 

 • Kam skirtas
  Visiems melomanams, kokybiškos muzikos bei pasaulinių hitų gerbėjams
 • Premjera
  2023 m. kovo 23 d.
 • Trukmė
  1 val. 30 min.
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 10 m.
 • Ar vaikai įleidžiami nemokamai
  Ne
Pasirinkite bilietus
 • 2023-03-28
  19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
  Kaina nuo: 27,39 €
 • 2023-03-29
  19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
  Kaina nuo: 27,39 €
 • 2023-03-30
  18:00 Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
  Kaina nuo: 25,39 €
 • 2023-04-01
  18:00 Alytaus kultūros centras, Alytus
  Kaina nuo: 26,39 €
 • 2023-04-03
  18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
  Kaina nuo: 27,39 €
 • 2023-04-20
  19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
  Kaina nuo: 27,39 €
 • 2023-04-21
  19:00 Šiaulių kultūros centras, Šiauliai
  Kaina nuo: 25,39 €
 • 2023-08-09
  20:00 Palangos koncertų salė, Palanga
  Kaina nuo: 31,39 €
Video
Darius Mažintas
Fortepijonas
Deividas Dumčius
Violončelė
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser