WHITE & BLACK

Vaidina

Koncertas

Lietuvos padangėje gimė unikalus projektas, kuriame klasikinė muzika susijungė su populiariąja ir virto magišku muzikos ir šviesų šou!

METALLICA, QUEEN, MICHAEL JACKSON, ELVIS PRESLEY, U2, ELTON JOHN, STING, SCORPIONS, ROXETTE, BON JOVI, GEORGE MICHAEL, THE EAGLES, GUNS N’ ROSES

Koncerte skambės šių ir kitų pasaulinio garso grupių populiariausi kūriniai, atliekami fortepijonu ir violončele. Magijos ir autentikos renginiui suteiks bei įsimintiną atmosferą kurs specialiai šiam šou parinkti apšvietimo bei lazerių efektai, kurie užburs ir nuneš jus į kerintį muzikos ir šviesų pasaulį. Pasirodymas, kuriame žiūrovai išgirs unikaliai aranžuotus gerai visiems žinomus kūrinius, nepaliks abejingo nė vieno.

Kūrinius fortepijonu atliks Vytautas Lukočius, violončele – Kornelija Kupšytė.

Vytautas Lukočius – garsus pianistas, dirigentas ir pedagogas. Vytautas visuomenei puikiai pažįstamas ne tik kaip charizmatiškas įvairių televizijos projektų dalyvis, bet ir kaip „Vilniaus sinfoniettos“ ir VDU kamerinio orkestro vadovas, Lietuvos kamerinio orkestro dirigentas, tarptautinių konkursų laureatas, įvairių muzikos festivalių ambasadorius.

Kornelija Kupšytė – jauna ir talentinga muzikantė, jaunosios kartos solistė, kurios perspektyvumu neabejoja nei muzikos mėgėjai, nei profesionalai. Tarptautinių konkursų prizinių vietų laimėtoja, aktyviai dalyvaujanti žymiausių violončelininkų, tokių kaip David Geringas, Giovani Sollima, Bruno Cocset ir kiti, meistriškumo kursuose. Korneliją galima išvysti aktyviai koncertuojančią tiek Lietuvos, tiek užsienio didžiosiose scenose.

„Šis projektas mane maloniai nustebino – tai kur kas daugiau nei žinomų roko ar pop dainų perdirbiniai, atliekami dviem instrumentais. Originalus požiūris į melodijas, efektingai įpinti klasikos fragmentai, kai kurie žinomų U2, George’o Michaelo, „Guns N’Roses” bei kitų pasaulio žvaigždžių kūrinių variantai šiame muzikiniame projekte skamba visiškai netikėtai. Jau nekalbant apie pačių muzikantų užsidegimą ir energiją – koncertus jie baigia šlapi nuo prakaito”, – sako Ramūnas Zilnys.

WHITE & BLACK. The Magic of Piano – visiems geros muzikos ir kokybiško laisvalaikio mylėtojams!

 

 • Kam skirtas
  Visiems melomanams, kokybiškos muzikos bei pasaulinių hitų gerbėjams
 • Premjera
  2023 m. kovo 23 d.
 • Trukmė
  1 val. 50 min.
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 10 m.
 • Ar vaikai įleidžiami nemokamai
  Ne
Video
Vytautas Lukočius
Fortepijonas
Kornelija Kupšytė
Violončelė
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser