BUS SUNKU...

 • Žanas Isleris (Jean Isler)
 • Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
 • Vanda Kovalska (Wanda Kowalska)

Vaidina

Nuotykių komedija

Jam – 50, jai – 25. Buvusi žmona beldžia į duris, o vonioje elektrikas iš Kaukazo. Bus sunku…
Jų dukrai – 25. Ji į namus parveda draugą, kuriam… 50. Bus sunku…

„Domino“ teatras pristato neįtikėtinų  intrigų kupiną komediją „Bus sunku…“. Adolfo Večerskio režisuotas iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks nė vieno abejingo. Spektaklyje vaidina Inga Valinskienė, Saulius Siparis, Justė Zinkevičiūtė, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Į šeštą dešimtį įkopusio dėstytojo Eduardo jausmai dvidešimtmetei studentei Sarai sukelia nenuspėjamų veiksmų grandinę. Vyras nori nutraukti ateities neturinčius santykius, tačiau, pasirodo, tai nėra tokia lengva užduotis, kai netikėtai į svečius užsuka buvusi žmona Marion, norėdama pranešti apie užsimezgusius rimtus santykius su gerokai jaunesniu vyru. Dar vieną smūgį smogia jųdviejų dukrą Džiulija, pareiškusi, kad yra įsimylėjusi daug vyresnį vyrą. Jau nekalbant apie tai, kad rimtį trikdo Eduardo vonioje triukšmaujantis imigrantas elektrikas iš Kaukazo. Ir viskas dar tik prasideda. Bus sunku…

Žiūrovai scenoje pamatys persipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus: į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis.

Komedija „Bus sunku…“ yra tiesiog persisunkusi painiavos ir subtilaus humoro. Puiki aktorių komanda, pretenzingi charakteriai ir intriguojantis siužetas – tai, kas neabejotinai neleis pamiršti spektaklio ir paskatins ieškoti turinio atitikmenų kiekvieno iš mūsų aplinkoje.

„Oi, liūdna bus man. Buvo namuose dainininkė, buvo televizijos artistė. O dabar dar ir aktorė. Tad įtariu, kad bus sunku…“, –  šou pasaulio atstovas Arūnas Valinskas.

„Vienas geriausių kada nors matytų spektaklių. Buvau maloniai nustebinta, kaip gerai vaidina Inga“, – dainininkė Ineta Puzaraitė.

„Pjesė yra labai gerai parašyta. Labai patiko Ingos Valinskienės darbas. Nes iš tiesų vaidyba nėra tokia dažna veikla jai, kaip kitiems“, – šou pasaulio atstovas Algis Ramanauskas.

 • Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis
  Ši tradicinė situacijų komedija – mėgstamiausia tarp režisieriaus Adolfo Večerskio ir scenos divos Ingos Valinskienės ištikimų gerbėjų
 • Premjera
  2013 m. gruodžio 5 d.
 • Trukmė
  2 val. 30 min.
 • Pertrauka
  Yra
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 16 m.
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Ne
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
Video
Saulius Siparis
Eduardas
Sakalas Uždavinys
Eduardas, Markas
Inga Valinskienė
Marion
Rimantas Giedraitis
Markas
Justė Zinkevičiūtė
Sara
Raminta Verseckaitė
Džiulija
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser