Nuotykių komedija

Kraujo spalvos, žemę siekianti, lengvai krintanti Juozo Statkevičiaus suknelė, kandiklis rankoje ir sausas Martini – tokia įspūdinga, fatališka pagrindinė herojė psichoanalitikė Filė. Patrauklumu ir šarmu jai nenusileidžia Filės geriausia draugė Kerolė bei Lolitiškoji turtingo kongresmeno dukra Džiuljeta. Visos spektaklio herojės – tarsi iš akies luptos „Sekso ir miesto“ merginos. Filės ir Kerolės vyrai – tikri snobai, niekada nemiegančio metropolio gyventojai.

Komedijos pabaigoje įvykstantis susišaudymas tik dar kartą patvirtina viešai žinomą tiesą: Niujorkas – tai ta vieta, kurioje gali tikėtis visko. Čia gali įvykti bet kokios dramos, sensacijos ir, žinoma, visai netikėtos įvykių atomazgos…

Vudžio Aleno agentūra, kruopščiai prižiūrinti kiekvieną spektaklio statymą, į Lietuvą atsiuntė savo agentą, įvertinusį „Nuodėmių miesto“ kūrimo procesą. „Domino“ teatras taip pat yra įpareigotas spektaklyje atskleisti Niujorko autentiką, miesčionišką metropolio dvasią, o aktorių kostiumai turi būti kuriami atsižvelgiant į šiuolaikines Niujorko aukštosios mados tendencijas. Stilingiausios komedijos „Nuodėmių miestas“ rengėjai iš Lietuvos lankėsi Niujorke tam, kad spektaklyje kuo gyviau, ekspresyviau ir kartu natūraliau perteiktų niekada nemiegančio, nuo garsų ir žmonių jūros 24 valandas per parą vibruojančio miesto autentiką. Žiūrovus neišvengiamai nustebins specialiai spektakliui įrašyti Niujorko garsai.

Gabija Jaraminaitė
Filė
Evaldas Jaras
Semas
Rasa Marazaitė
Kerolė
Julius Žalakevičius
Hovardas
Mindaugas Capas
Hovardas
Jovita Balčiūnaitė
Džuljeta
Austėja Lukaitė
Džuljeta
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser