Premjera
Nuotykių komedija

Mieli žiūrovai,
atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. priimtą nutarimą skelbti karantiną Lietuvoje, pranešame, kad esame priversti keisti DOMINO teatro repertuarą. Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, DOMINO teatras per 5 darbo dienas informuos visus žiūrovus apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą internetinėje svetainėje: https://www.dominoteatras.lt/naujienos/
Būkime sveiki!

Nuotykių komedija ,,Testas“ sumaniai atskleidžia šiuolaikinės dilemos – meilė ar pinigai – subtilybes.

Ką pasirinkti: 100 tūkst. eurų dabar ar 1 mln. po dešimties metų? Štai tokį klausimą sutuoktiniams Paulai ir Viktorui užduoda senas jų draugas Denis. Atsakyti – nelengva. Paulos moraliniai įsitikinimai tokių dovanų priimti neleidžia, tačiau šeimą kaip tik spaudžia finansiniai sunkumai. Denis reikalauja porą apsispręsti – reikia atsakymą pasakyti čia ir dabar. Įtampa auga, ginčai aštrėja, pamažu į paviršių kyla veikėjų paslaptys ir tikrieji motyvai. Galų gale ant svarstyklių atsiduria ne tik pinigai, bet ir meilė. Ar pavyks porai išlaikyti šį gyvenimo testą?

Netikėtų paslapčių ir pasirinkimų kupina komedija „Testas“ sukurta pagal ispanų dramaturgo Jordi Vallejo Duarri pjesę tuo pačiu pavadinimu. 2014 m. spektaklis Ispanijoje laimėjo „Fray Luís de León“ prizą už puikiai atspindėtą šiuolaikinę tematiką, teatrališkus dialogus ir vaizdingą scenografiją. Šios nuotykių komedijos vizualiką – plakatą ir logotipą – sukūrė dailininkas bei fotomenininkas Algis Kriščiūnas.

O ką pasirinktumėte Jūs?

 • Kam skirtas
  Visiems, kam patinka asmenybės testai ir išbandymai meile ir pinigais
 • Premjera
  2020 m. kovo 5 d.
 • Trukmė
  1 val. 30 min.
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Taip, elektroninė cigaretė
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
 • Papildoma informacija
  Spektaklio metu naudojamas stroboskopas
Video
Ineta Stasiulytė
Paula
Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė
Paula
Mantas Vaitiekūnas
Denis
Tomas Rinkūnas
Denis
Julius Žalakevičius
Viktoras
Tomas Rinkūnas
Viktoras
Edita Užaitė
Džekė
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser