DNR KODAS

  • AutoriusOlegas Danilovas (Олег Данилов)
  • KompozitoriusFaustas Latėnas
  • DailininkasVytenis Lingys

Vaidina

Aktorius, dainininkas, režisierius Kostas Smoriginas atgaivino kultinę komediją apie labai opias, tačiau dar labiau komiškas tėvų ir vaikų problemas. Sūnus įsimyli prekybos centre dirbančią merginą, tačiau tėvams neatrodo, kad būtent ji galėtų tapti jų šeimos nare. Pora randa ypatingai originalų būdą šiai „problemai“ spręsti – tėtis sugundo sūnaus draugę! Situacija tampa dar labiau komplikuota, kai mergina pradeda susitikėti su abiem vyrais: tėvu ir jo atžala, tačiau ir tuo istorija nesibaigia… Pasirodo, mergina yra nėščia, tačiau jos vaikas tikrai neturės nei vieno iš jų DNR! Spektaklio pabaigoje sumanioji pardavėja vakarieniauja su jaunuoliu, jo tėvu ir jo žmona. Viskas baigiasi vestuvėmis, tačiau, kas su kuo susituokia?

„DNR kodas“ – tai žymaus šiuolaikinio Rusijos kino scenaristo Olego Danilovo (Олег Данилов) komedija, melodrama arba tiesiog nekasdieniška šeimyninė istorija apie kiekvieno iš mūsų gyvenime galinčias pasitaikyti kryžkėles, „posūkius į kairę“, pokyčių troškulį.

Spektaklyje vaidina jau gerai žiūrovams pažįstama laukinė moteris – Rasa Marazaitė, kurios kuriamas personažas pelno ne tik sūnaus, bet ir jo tėvo simpatijas. Komedijoje „DNR kodas“ taip pat vaidina tokie žymūs scenos grandai kaip Algirdas Latėnas, Dalia Brenciūtė ir Dovilė Šilkaitytė. Dėl meilės galvą pametusio sūnaus vaidmenį atlieka žiūrovų numylėtiniai Sergejus Ivanovas bei Ignas Ciplijauskas. Komedijos „DNR kodas“ moralas nuotaikingas ir optimistiškas: net sudėtingiausios gyvenimo dilemos išsprendžiamos ir gali turėti laimingą pabaigą. Tereikia tikėti, veikti ir nepamiršti šypsotis.

Algirdas Latėnas
Igno tėvas (Modestas)
Dalia Brenciūtė
Igno motina (Laima)
Dovilė Šilkaitytė
Pardavėja (Irka)
Ignas Ciplijauskas
Sūnus (Ignas)
Sergejus Ivanovas
Sūnus (Ignas)
Rasa Marazaitė
Pardavėja (Vika)
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser