Aštri komedija

Spektaklio personažai sukurti pagal realius asmenis. Tai žmonės, kurie gyvena šalia mūsų. Galbūt jie nėra tokie išsilavinę, inteligentiški, kultūringi ir apsiskaitę, kaip mes, vadovaujasi visai kitomis vertybėmis, turi visai kitokių svajonių, bet tuos žmones mes sutinkame kasdien – kaimynystėje, parduotuvėje, gatvėje…

Visi norime gyventi gražiai ir patogiai. Tiesa? Tačiau, kad ir kiek uždirbtume, kad ir kiek turėtume, kad ir kiek laimėtume ar gautume dovanų, iki pilnos laimės mums vis tiek visada trūksta… Bent šiek tiek. O kas, jei laimė slypi visai ne tame? Gal tikroji laimė – tai gebėjimas suvokti, teisingai įvertinti ir laiku pradėti branginti draugystę, pagarbą, sąžinės ramybę?

Irena visada buvo garbinga vidutinio amžiaus moteris – pareiginga darbuose, pamaldi bažnyčioje, mandagi su kaimynais. Na, ir uoli loterijos bilietų pirkėja. Vieną dieną Irenos svajonė išsipildė su kaupu – ji ne tik įsigijo laimingą loterijos bilietą, bet ir laimėjo tiek pinigų, kad jos vyras Stanislovas pagaliau galėtų mesti tarnybą, nusipirkti naują automobilį ir pradėti dirbti išsvajotąjį taksisto darbą. Irena šią sėkmę kartu atšvęsti pasikvietė draugus – Alfonsą su Severija bei Mykolą Algirdą su žmona Terese.

Tačiau po nuoširdaus vakarėlio, koks būna tik tarp senų gerų draugų, laimingasis Irenos bilietas… pradingo! Kaip į vandenį! Ne. Jo nėra nei po stalu, nei spintose, nei tarp nešvarių vakarėlio indų. Ar gali būti, kad laimingąjį loterijos bilietą – TĄ vienintelį bilietą į tikrą laimę – paėmė kažkuris iš svečių? Šis įtarimas su baisiu kartėliu apsėdo Irenos protą ir ji nieko nelaukdama imasi veiksmų išsiaiškinti, kas iš taip vadinamų draugų pasikėsino į jos laimę.

 

 • Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis
  Aštri komedija provokuojančia tema skirta žiūrovui, mėgstančiam taiklų ir įžvalgų kasdienybės šaržą
 • Premjera
  2016 m. gruodžio 3 d.
 • Renginio trukmė
  1 val. 40 min.
 • Pertrauka
  Yra
 • Rekomenduojamas amžius
  N-18
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Ne
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
 • Papildoma pastaba
  Vartojamas necenzūrinis žodynas
Video
Andrius Žiurauskas
Stanislovas
Jokūbas Bareikis
Stanislovas, Jaunuolis
Valda Bičkutė
Irena
Mindaugas Capas
Alfonsas
Dalius Skamarakas
Alfonsas
Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė
Severija
Ineta Stasiulytė
Severija
Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė
Teresė
Brigita Arsobaitė Dalgėdė
Teresė
Sakalas Uždavinys
Mykolas Sakalas
Jonas Braškys
Mykolas Sakalas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser