Koncertas

Kviečiame pasiklausyti gražiausių miuziklo „Paryžiaus katedra“ dainų! Didelę sceninę patirtį turintys žinomi atlikėjai kviečia į išskirtinį bei užburiantį koncertą po atviru dangumi Adomo Mickevičiaus bibliotekos vidiniame kieme, kuriame skambės gražiausios miuziklo „Paryžiaus katedra“ dainos. Koncerto metu Jūsų lauks ryškiausi kostiumai, užburianti šviesų scenografija, įspūdinga garso technika, gražiausios meilės dainos ir išskirtinė senamiesčio aplinka.
Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ DOMINO teatre yra rodomas jau 12 metų. Jis sukurtas pagal klasikos vertybe tapusio Viktoro Hugo romaną, išleistą 1831 m. Tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos čigonės Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai jai kuproto varpininko Kvazimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.
„Tai pati gražiausia kada nors parašyta meilės istorija. „Paryžiaus katedra“ pasiekė visus įmanomus miuziklo rekordus Lietuvoje ir Europoje. Kiekvieną kartą dainuodamas jaučiuosi kaip pirmą kartą – vėl ir vėl iš naujo išgyvenu šią nuostabią istoriją“, – sako atlikėjas Deividas Norvilas.

Deividas Norvilas
Renata Voitechovskaja-Norvilė
Viktoras Malinauskas
Mindaugas Zimkus
Vladas Kovaliovas
Akvilė Garbenčiūtė
Egidijus Bavikinas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser