Nuotykių komedija

„Radijo ereliai“ – kultinės komedijos „Striptizo ereliai“ tęsinys.

Viena diena „Tipo M-1“ radijo studijoje. Beprotiška diena, kai griūna visi planai ir viskas krenta iš rankų. Nuo saldumynų arba stipriųjų gėrimų apsvaigę radijo laidų vedėjai, darboholikas direktorius, nuolat vėluojanti susireikšminusi laidų vedėja, kvaiša sekretorė ir niekada neišsiblaivantis techninis darbuotojas – visa ši marga šutvė verčiasi per galvą spręsdami dilemą: eteris po 15 minučių, o konkurentai nugvelbė laidos temą! Ką daryti?! Ką pasakoti visą valandą?!

Menka ir nereikšminga žinute radijo stoties „Tipo M-1“ kūrybininkų dėka virsta tikru nacionaliniu skandalu, į kurį įsitraukia Saugumo ministerija, pasaulinė žvaigždė Bridžita Bordo ir į radijo studiją koncertuoti atvykusios grupės…

Žiūrovai išvys ir specialiai „Radijo ereliams“ skirtą gyvo garso pasirodymą – populiariausios grupės „Skamp“ muzikinę interpretaciją, sukurtą pagal Marijono Mikutavičiaus hitu tapusią dainą „Trys milijonai“. Dainuoja ne tik „Skamp“ – kartu su jais dainą traukė ir visa „Radijo erelių“ komanda. Muziką ir dainos tekstą specialiai „Radijo ereliams“ sukūrė patys grupės „Skamp“ nariai, į pagalbą pasitelkę kitus žinomus Lietuvos muzikantus. „Radijo erelių“ dainos –  nuo roko iki country.

 

Gytis Ivanauskas
Tutis
Eimutis Kvoščiauskas
Tutis
Algirdas Dainavičius
Džyza
Vytautas Rašimas
Džyza
Juozas Gaižauskas
Belgas
Sakalas Uždavinys
Bernardas
Edita Užaitė
Božena
Brigita Arsobaitė Dalgėdė
Skaidra
Dalius Skamarakas
Šefas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser