RADIJO ERELIAI

  • Autorius„Kvartet-i“
  • KompozitoriusFaustas Latėnas, Audrius Balsys, Suopis&Rambynas
  • DailininkasKotryna Daujotaitė

Vaidina

„Radijo ereliai“ – kultinės komedijos „Striptizo ereliai“ tęsinys.

Viena diena „Tipo M-1“ radijo studijoje. Beprotiška diena, kai griūna visi planai ir viskas krenta iš rankų. Nuo saldumynų arba stipriųjų gėrimų apsvaigę radijo laidų vedėjai, darboholikas direktorius, nuolat vėluojanti susireikšminusi laidų vedėja, kvaiša sekretorė ir niekada neišsiblaivantis techninis darbuotojas – visa ši marga šutvė verčiasi per galvą spręsdami dilemą: eteris po 15 minučių, o konkurentai nugvelbė laidos temą! Ką daryti?! Ką pasakoti visą valandą?!

Menka ir nereikšminga žinute radijo stoties „Tipo M-1“ kūrybininkų dėka virsta tikru nacionaliniu skandalu, į kurį įsitraukia Saugumo ministerija, pasaulinė žvaigždė Bridžita Bordo ir į radijo studiją koncertuoti atvykusios grupės…

Žiūrovai išvys ir specialiai „Radijo ereliams“ skirtą gyvo garso pasirodymą – populiariausios grupės „Skamp“ muzikinę interpretaciją, sukurtą pagal Marijono Mikutavičiaus hitu tapusią dainą „Trys milijonai“. Dainuoja ne tik „Skamp“ – kartu su jais dainą traukė ir visa „Radijo erelių“ komanda. Muziką ir dainos tekstą specialiai „Radijo ereliams“ sukūrė patys grupės „Skamp“ nariai, į pagalbą pasitelkę kitus žinomus Lietuvos muzikantus. „Radijo erelių“ dainos –  nuo roko iki country.

Spektaklis „Radijo diena“ Rusijoje

Spektaklis „Radijo ereliai“ statomas pagal Rusijoje anšlaginiu spektakliu tapusią pjesę „Radijo diena“. Rusijoje šį spektaklį 2001 metais pristatė kūrybinė grupė pavadinimu „Kvartet-i“. Nuo pat pirmųjų pasirodymų spektaklio populiarumas pranoko netgi pačių kūrėjų lūkesčius.

Filmas „Radijo diena“

Maža to, kad „Radijo diena“ yra iki šiol sausakimšas sales pritraukiantis spektaklis, pjesės turinys sužavėjo ir filmų kūrėjus. Vos prieš metus kino industrijos teismui buvo atiduotas filmas „Radijo diena“. Patys pjesės autoriai „Kvartet i“ džiaugiasi, kad tai yra itin retas atvejis, kai filmas buvo pastatytas pagal spektakliui parašytą medžiagą. Filmas „Radijo diena“ Rusijoje buvo sutiktas itin palankiai tiek žiūrovų, tiek kritikų.

Tutis
Gytis Ivanauskas
Tutis
Eimutis Kvoščiauskas
Džyza
Algirdas Dainavičius
Džyza
Vytautas Rašimas
Belgas
Juozas Gaižauskas
Bernardas
Sakalas Uždavinys
Božena
Edita Užaitė
Skaidra
Brigita Arsobaitė Dalgėdė
Albertas
Irmantas Bačelis
Šefas
Dalius Skamarakas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser