PASKOLINKITE TENORĄ

 • AutoriusKenas Ludvigas (Ken Ludwig)
 • DailininkasVojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
 • Kostiumų dailininkėLiuka Songailaitė

Vaidina

Nuotykių komedija

MUZIKALIAUSIA KOMEDIJA!

Tikra sensacija Brodvėjaus ir West End‘o teatruose tapęs spektaklis buvo įvertintas prestižiniais 2 „Tony“, 4 „Drama Desk“, 3 „Outer Critics Circle“ ir „Oliver“ apdovanojimais.

Komedijoje gyvai atliekami muzikiniai pasirodymai, arijos, kurias traukia bei intriguojančius vaidmenis kuria Deivis, Rafailas Karpis bei visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

„Paskolinkite tenorą“ – tai klasikinė kostiuminė situacijų komedija, kurios veiksmas vyksta 1930-aisiais. Klivlendo mieste apsistoja itališka žvaigždė Tito Merelli, kuris turi atlikti pagrindinį vaidmenį operoje „Otello“. Visi bilietai išparduoti, bet prieš pat renginį žvaigždė… Žodžiu, dainuoti jis negali. Padėti gelbsti kuklus akiniuotis, teatro direktoriaus padėjėjas, jaunas dainininkas Maksas. Prodiuseris laimingas, „Otello“ dainuoja, niekas pakeitimo nepastebi, situacija lyg ir susitvarkė. Bet, kaip visada, viskas tik prasideda…

Komedijos žanro specialisto, režisieriaus Marčino Slavinskio (Marcin Slawinski, „Žirklės“, „Šeimyninis įvykis“) pristatoma vyriška „pelenės“ versija, kuri nepaliks abejingų žiūrovų. Sudėtingos vokalinės partijos, temperamentas, beprotiškas ritmas scenoje, prabangūs kostiumai, visiškos „katastrofos“ grėsmė ir už uodegos pagauta sėkmė – atplėšti akių nuo scenos tiesiog neįmanoma.

Autorius Kenas Liudvigas (Ken Ludwig), „Domino“ teatre pažįstamas kaip populiariosios komedijos „Primadonos“ autorius, rašo puikias komedijas, kuriose aktorių temperamentas yra net svarbesnis už vaidybos talentą.

2 „Tony“ apdovanojimai!
4 „Drama Desk“ apdovanojimai!
3 „Outer Critics Circle“ apdovanojimai!
„Oliver“ nominacija už geriausią spektaklį!
5 „Tony“ apdovanojimų nominacijos!
2 „Drama Desk“ apdovanojimų nominacijos!

„Aistringai sukurta komedija su labai „marksistišku“ požiūriu. Žavus puikių spektaklio momentų ir juokingų siužeto peripetijų derinys“.
„TIME OUT“

„Viena iš dviejų didelių autoriaus komedijų“.
„THE NEW YORK TIMES“

„Puikus spektaklis… Šedevras! Autorius Kenas Ludvigas turi puikų siužeto mechanikos pojūtį ir retą sugebėjimą susieti rimtą meną ir komediją“.
„THE LONDON TIMES“

„Laisvai besiliejanti dieviškai nuoširdi komedija“.
„NEW YORK MAGAZINE“


„Itin išradinga ir originali pastarojo meto komedija“.
„PUNCH“

„Aš manau, kad tokio žanro spektaklis negali nepatikti vien dėl to, kad tu gauni tai, kam esi nusiteikęs ir ko esi atėjęs. Kūrinys nuostabiai atliktas pagal visus komedijos žanro kanonus. Šis spektaklis – puiki galimybė naudoti svetimos kalbos akcentą spektaklyje. O tai duoda labai daug žavesio ir šarmo“, – dainininkė ir aktorė Inga Valinskienė.

„Smagus spektaklis. Jame puikiai atsipalaiduoji ir gerai praleidi laiką“, – dainininkė Irena Žvagulienė.

„Visas spektaklis – tiesiog žavus. Profesionalūs aktoriai, režisierius, pjesė, nuostabus humoras“, – šokėjas Deividas Meškauskas.

„Pati pjesė yra labai gera. Tad sveikinu „Domino“ teatrą, o ypač Deividą. Tai labai organiškas aktorius. Ir tai puikus jo antrasis vaidmuo „Domino“ teatre“,  režisierius Kostas Smoriginas.

„Labai gražus darbas. Aš manau, kad tai bus labai sėkmingas spektaklis. Daugelį iš savo kolegų pamačiau visiškai naujoj šviesoj ir jie mane nustebino“, – aktorius ir režisierius Sakalas Uždavinys.

 • Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis
  Prabangi, rafinuota klasikinė situacijų komedija patiks laiko patikrintus dalykus vertinantiems žiūrovams
 • Premjera
  2013 m. spalio 13 d.
 • Trukmė
  2 val. 30 min.
 • Pertrauka
  Taip
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 16 m.
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Taip
 • Ar vaikai įleidžiami
  Ne
Video
Rafailas Karpis
Maksas
Deividas Norvilas
Maksas
Algirdas Dainavičius
Tito
Saulius Siparis
Sondersas
Vaidotas Martinaitis
Sondersas
Gabija Jaraminaitė
Marija, Diana
Neringa Varnelytė
Marija
Ineta Stasiulytė
Megė
Jovita Balčiūnaitė
Megė
Larisa Kalpokaitė
Džiulija
Aušra Štukytė
Diana
Eimutis Kvoščiauskas
Viešbučio patarnautojas
Leonardas Pobedonoscevas
Viešbučio patarnautojas
Atsiliepimai
How to enable JavaScript in your browser